«Նարվաննա» ՍՊԸ Երվանդաշատի բազալտի հանքավայրի արդյունահանման վերաբերյալ հանրային քննարկումներ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ և ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի համաձայն, սահմանված կարգով ս.թ. դեկտեմբերի 5-ին ժամը 12:00-ին, Արմավիրի մարզի Երվանդաշատի համայնքապետարանում տեղի կունենան <<Նարվաննա>> ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված Արմավիրի մարզի Երվանդաշատի բազալտի հանքավայրի արդյունահանման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման հաշվետվության վերաբերյալ հանրային քննարկումներ (4-րդ փուլ):
Փաստաթղթերին կարելի է ծանոթանալ, ք. Երևան Բուզանդի 1/3 հասցեում, բնապահպանության նախարարության պաշտոնական կայքում՝ www.mnp.am,  հեռ. 011-22-02-17:

Состоятся общественные слушания представленной ООО «Нарванна» отчета об оценке воздействия на окружающую среду промдобычи Ервандашатского месторождения базальтов
Согласно Закону республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным 5-ой главой приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г. 5-го декабря 2018г. в 12:00 в здании муниципалита Ервандашата Армавирского марза состоятся общественные слушания представленной ООО «Нарванна» отчета об оценке воздействия на окружающую среду промдобычи Ервандашатского месторождения базальтов (4-ое общественное обсуждение).