Արարատի մարզի Մասիսի տարածաշրջանի (<<Արարատ-1, Արարատ-2, Արարատ-3>>) միկրոռեգիոնալ մակարդակի համակցված տարածական պլանավորման փաստաթղթերի վերաբերյալ հանրային քննարկում
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքով, ինչպես նաև ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշմամբ սահմանված Ձեր լիազորությունների շրջանակներում, խնդրում եմ 2018թ. նոյեմբերի 15-ին ժամը 15:00-ին Արարատի մարզպետարանում տեղի կունենան <<Երևաննախագիծ>> ՓԲԸ-ի կողմից ներկայացված Արարատի մարզի Մասիսի տարածաշրջանի (<<Արարատ-1, Արարատ-2, Արարատ-3>>) միկրոռեգիոնալ մակարդակի համակցված տարածական պլանավորման փաստաթղթերի շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտերի և դրանց փորձաքննական գործընթացի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /2-րդ փուլ/:

Состоятся общественные слушания представленной ЗАО «Ереванпроект» заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду документа комбинированного пространственного планирования для микрорегионального уровня (<<Арарат-1, Арарат-2, Арарат-3>>) М
Согласно Закону республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным 4-ой главой приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г. 15-го ноября 2018г. в 15:00 в здании муниципалита Арарата состоятся общественные слушания представленной ЗАО «Ереванпроект» заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду документа комбинированного пространственного планирования для микрорегионального уровня (<<Арарат-1, Арарат-2, Арарат-3>>) Масиса Араратского марза РА.