Սևան քաղաքի, Թերակղզու ոչ ափամերձ հատվածում, Արտաշ Գրիգորյանին պատկանող տարածքի 0.22կՎ էլեկտրամատակարարման նախագծի վերաբերյալ հանրային քննարկում
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/, ինչպես նաև ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշմամբ սահմանված կարգով 2018թ. նոյեմբերի 14-ին ժամը 11:30-ին, Գեղարքունիքի մարզի Սևանի համայնքապետարանում տեղի կունենա <<ԷՅ ԹԻ ԷՄ ԷՍ Սոլյուշնս>> ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված <<Գեղարքունիքի մարզի, Սևան քաղաքի, Թերակղզու ոչ ափամերձ հատվածում, Արտաշ Գրիգորյանին պատկանող տարածքի 0.22կՎ էլեկտրամատակարարման նախագծի>> շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման հաշվետվության վերաբերյալ հանրային քննարկում:

Состоятся общественные слушания представленной ООО «ЭМ БИ ЭМ НЮ» отчета об оценке воздействия на окружающую среду проекта электроснабжения на 0,22 кв для территории, принадлежащей А. Григоряну.
Согласно Закону Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным 4-ой главой приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г. 14-го ноября 2018г. в 11:30 в здании муниципалитета Севана Гегаркуникского марза состоятся общественные слушания представленной ООО «ЭМ БИ ЭМ НЮ» отчета об оценке воздействия на окружающую среду проекта электроснабжения на 0,22 кв для территории, принадлежащей А. Григоряну.