Լիճք հանքային ջրերի գործարան>> ՍՊԸ Լիճքի ածխաթթվային հանքային ջրի հանքավայրի թիվ P2 հորատանցքի շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկում
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/, ինչպես նաև ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշմամբ սահմանված կարգով 2018թ. նոյեմբերի 9-ին ժամը 12:00-ին Գեղարքունիքի մարզի Լիճքի համայնքապետարանում տեղի կունենա <<Լիճք հանքային ջրերի գործարան>> ՍՊԸ Լիճքի ածխաթթվային հանքային ջրի հանքավայրի թիվ P2 հորատանցքի շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկում:

Состоятся общественные слушания представленной ООО «Завод минеральных вод Личк» заявки на предварительную ОВОС промдобычи углекислой минеральной воды из скважин P2, месторождения углекислых минеральных вод Личка.
Согласно Закону республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным 5-ой главой приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г. 9-го ноября 2018г. в 12:00 в здании муниципалитета Личка Гегаркуникской области РА состоятся общественные слушания представленной ООО «Завод минеральных вод Личк» заявки на предварительную ОВОС промдобычи углекислой минеральной воды из скважин P2, месторождения углекислых минеральных вод Личка.