<<Պոլ Արմ>> ՍՊԸ Գորիսի հողմաէլեկտրակայանի շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/, ինչպես նաև ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշմամբ սահմանված կարգով 2018թ. հոկտեմբերի 31-ին, ժամը 15:00-ին ՀՀ Սյունիքի մարզի Տաթև համայնքի Հարժիս բնակավայրի մշակույթի տանը տեղի կունենա <<Պոլ Արմ>> ՍՊԸ կողմից ներկայացված Գորիսի հողմաէլեկտրակայանի շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ:
Փաստաթղթերին կարելի է ծանոթանալ բնապահպանության նախարարության պաշտոնական կայքում (mnp.am), ք. Երևան, Բուզանդի 1/3հասցեում, հեռ. 011-22-02-18:

Состоятся общественные слушания представленной ООО «Пол Арм» заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду ветровых электростанций Гориса
Согласно Закону республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным 4-ой главой приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г. 231-го октября 2018г. в 15:00 в доме культуры поселения Харжис общины Татев Сюникской области состоятся общественные слушания представленной ООО «Пол Арм» заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду ветровых электростанций Гориса.