<<Ա.Ա.Բ պրոյեկտ>> ՍՊԸ Մեղրուտի անդեզիտների հանքավայրի օգտակար հանածոյի արդյունահանման վերաբերյալ հանրային քննարկումներ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/, ինչպես նաև ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշմամբ սահմանված կարգով 2018թ. հոկտեմբերի 23-ին, ժամը 12:00-ին Լոռու մարզի Գուգարքի համայնքապետարանում տեղի կունենան <<ԱԱԲ պրոյեկտ>> ՍՊԸ կողմից ներկայացված Մեղրուտի անդեզիտների հանքավայրի օգտակար հանածոյի արդյունահանման աշխատանքների շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության վերաբերյալ նախնական գնահատման հայտի հանրային քննարկումներ:

Состоятся общественные слушания представленной ООО «Проект А.А.Б» заявки на предварительную ОВОС промдобычи полезных ископаемых месторождений андезита Мегрута
Согласно Закону Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, 23-го октября 2018г. в 12:00 в здании муниципалитетa общины Гугарк Лорского марза состоятся общественные слушания представленной ООО «Проект А.А.Б» заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду промдобычи полезных ископаемых Мегрутского месторождения андезита.