<<ՏԵԽՆՈՄԱՆ>> ՍՊԸ Լիճքի ածխաթթվային հանքային ջրի հանքավայրի թիվ 5P հորատանցքից հանքային ջրի արդյունահանման վերաբերյալ հանրային քննարկումներ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/, ինչպես նաև ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշմամբ սահմանված կարգով 2018թ. սեպտեմբերի 19-ին ժամը 12:00-ին Գեղարքունիքի մարզի Լիճքի համայնքապետարանում տեղի կունենան <<ՏԵԽՆՈՄԱՆ>> ՍՊԸ կողմից ներկայացված Գեղարքունիքի մարզի Լիճքի ածխաթթվային հանքային ջրի հանքավայրի թիվ 5P հորատանցքից հանքային ջրի արդյունահանման գնահատման հաշվետվություն շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության վերաբերյալ հանրային քննարկումներ:
Փաստաթղթերին կարելի է ծանոթանալ բնապահպանության նախարարության պաշտոնական կայքում (www.mnp.am ), ք. Երևան, Բուզանդի 1/3 հասցեում, հեռ. 011/22-02-18, 011/22-02-17,

Состоятся общественные слушания представленной ООО «ТЕХНОМАН» заявки на предварительную ОВОС промдобычи углекислой минеральной воды из скважин 5P, месторождения углекислых минеральных вод Личка Гегаркуникской области
Согласно Закону республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным 5-ой главой приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն  от 19.11.2014г. 19-го сентября 2018г. в 12:00 в здании муниципалитета Личка Гегаркуникской области РА состоятся общественные слушания представленной ООО «ТЕХНОМАН» заявки на предварительную ОВОС промдобычи углекислой минеральной воды из скважин 5P, месторождения углекислых минеральных вод Личка Гегаркуникской области .