«Հրազդան ցեմենտ քորփորեյշն» ՍՊԸ Հրազդանի կավի հանքավայրի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ համաձայն, սահմանված կարգով 2018թ. սեպտեմբերի 18-ին, ժամը 12:00-ին Կոտայքի մարզի
Հրազդանի համայնքապետարանի շենքում տեղի կունենան «Հրազդան ցեմենտ քորփորեյշն» ՍՊԸ կողմից ներկայացված Հրազդանի կավի հանքավայրի շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման հաշվետվության վերաբերյալ հանրային քննարկումներ:
Փաստաթղթերին կարելի է ծանոթանալ բնապահպանության նախարարության պաշտոնական կայքում (www.mnp.am ), ք. Երևան, Բուզանդի 1/3 հասցեում, հեռ. 011/22-02-18, 011/22-02-1

Состоятся общественные слушания отчета об оценке воздействия на окружающую среду месторождения глины Раздана / ООО «Раздан цемент корпорейшн»
Согласно Закону Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным 4-ой главой приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г. 18-го сентября 2018г в 12:00 в здании муниципалитета Раздана Котайкского марза РА состоятся общественные слушания представленной ООО «Раздан цемент корпорейшн» отчета об оценке воздействия на окружающую среду месторождения глины Раздана.