<<ԷՍ ԱՐ ՓԻ>> Ընկերություն Արմավիրի կեղտաջրերի մաքրման կայանի շինարարության և շահագործման աշխատանքների վերաբերյալ հանրային քննարկումներ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/, ինչպես նաև ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշմամբ սահմանված կարգով 2018թ. սեպտեմբերի 3-ին, ժամը 12:00-ին Արմավիրի մարզի Մեծամոր համայնքի ղեկավարի նստավայրում տեղի կունենան Արմավիրի կեղտաջրերի մաքրման կայանի շինարարության և շահագործման նախագծի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ (4-րդ հանրային քննարկում):

Состоятся общественные слушания проекта строительства и эксплуатации Армавирской станции очистки сточных вод / ООО <<ЭС АР ПИ>>
Согласно Закону республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным 4-ой главой приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г. 3-го сентября 2018г. в 12:00 в резиденции главы общины Мецамор Армавирского марза РА состоятся общественные слушания проекта строительства и эксплуатации Армавирской станции очистки сточных вод