<<Ատրիում պրո Ստուդիո>> ՍՊԸ Արարատի մարզի Արտաշատի միկրոռեգիոնալ մակարդակի համակցված տարածական պլանավորման փաստաթղթերի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/, ինչպես նաև ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշմամբ սահմանված կարգով 2018թ. հուլիսի 17-ին ժամը 11:00-ին Արարատի մարզպետարանում տեղի կունենան "Ատրիում պրո Ստուդիո" ՍՊԸ կողմից ներկայացված Արարատի մարզի Արտաշատի միկրոռեգիոնալ մակարդակի համակցված տարածքային պլանավորման փաստաթղթերի շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ (2-րդ հանրային քննարկում):

Состоятся общественные слушания представленной ОАО «Атриум про Студио» заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду документа комбинированного пространственного планирования для микрорегионального уровня Арташата
Согласно Закона республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным 4-ой главой приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն  от 19.11.2014г. 17-го июля 2018г. в 11:00 в здании муниципалита Арарата состоятся общественные слушания  представленной ОАО «Атриум про Студио» заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду  документа комбинированного пространственного планирования для микрорегионального уровня Арташата Араратского марза РА.