<<Հայնախագիծ>> ԲԲԸ Սյունիքի մարզի Տեղ համայնքի միկրոռեգիոնալ մակարդակի համակցված տարածական պլանավորման փաստաթղթերի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/, ինչպես նաև ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշմամբ սահմանված կարգով 2018թ. հուլիսի 11-ին ժամը 17:00-ին Սյունիքի մարզի Տեղի համայնքապետարանում տեղի կունենան "Հայնախագիծ" ԲԲԸ կողմից ներկայացված Սյունիքի մարզի Տեղ համայնքի միկրոռեգիոնալ մակարդակի` համակցված տարածական պլանավորման փաստաթղթի շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ (2-րդ հանրային քննարկում):

Состоятся общественные слушания представленной ОАО «Армпроект» заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду документа комбинированного пространственного планирования для микрорегионального уровня общины Тег
Согласно Закона республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным 4-ой главой приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г. 11-го июля 2018г. в 17:00 в здании муниципалита Тега Сюникского марза РА состоятся общественные слушания представленной ОАО «Армпроект» заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду документа комбинированного пространственного планирования для микрорегионального уровня общины Тег Сюникского марза РА.