<<Հայնախագիծ>> ԲԲԸ Սյունիքի մարզի Գորիս համայնքի միկրոռեգիոնալ մակարդակի համակցված տարածական պլանավորման փաստաթղթերի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/, ինչպես նաև ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշմամբ սահմանված կարգով 2018թ. հուլիսի 11-ին ժամը 14:00-ին Սյունիքի մարզի Գորիսի համայնքապետարանում տեղի կունենան "Հայնախագիծ" ԲԲԸ կողմից ներկայացված Սյունիքի մարզի Գորիս համայնքիի միկրոռեգիոնալ մակարդակի` համակցված տարածական պլանավորման փաստաթղթի շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ (2-րդ հանրային քննարկում):

Состоятся общественные слушания представленной ОАО «Армпроект» заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду документа комбинированного пространственного планирования для микрорегионального уровня общины Горис
Согласно Закона республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным 4-ой главой приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն  от 19.11.2014г. 11-го июля 2018г. в 14:00 в здании муниципалита Гориса Сюникского марза РА состоятся общественные слушания  представленной ОАО «Армпроект» заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду  документа комбинированного пространственного планирования для микрорегионального уровня общины Горис Сюникского марза РА.