<<Անի տուֆ պրոդուկտ>> ՍՊԸ Ավդրամանի պեմզային տուֆերի հանքավայրի Ձոր տեղամասի արդյունահանման վերաբերյալ հանրային քննարկումներ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ համաձայն, ինչպես նաև ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի 4-րդ գլխի 36-րդ մասով սահմանված կարգով 2018թ հունիսի 25-ին, ժամը 12.00-ին Շիրակի մարզի Մարալիկ համայնքի Բագրավան գյուղի վարչական ղեկավարի նստավայրում տեղի կունենան <<Անի տուֆ պրոդուկտ>> ՍՊԸ Ավդրամանի պեմզային տուֆերի հանքավայրի Ձոր տեղամասի արդյունահանման գնահատման հաշվետվության վերաբերյալ հանրային քննարկումներ:
Փաստաթղթերին կարելի է ծանոթանալ Բնապահպանության նախարարության պաշտոնական կայքում (www.mnp.am), ք. Երևան, Կոմիտաս 29 հասցեում, հեռ. 010/22-02-18:

Состоятся общественные слушания заявки на предварительную оценку добычи в участке Дзор месторождений пемзы туфа Авдрамана ООО «Ани Туф Продукт».
Согласно Закона Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным 4-ой главой приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն  от 19.11.2014г. 25-го июня 2018г. в 12:00 в резиденции административного руководителя деревни Баграван Мараликской общины Ширакского марза РА состоятся общественные слушания заявки на предварительную оценку добычи в  участке Дзор месторождений пемзы туфа Авдрамана ООО «Ани Туф Продукт»  .