«Նարվաննա» ՍՊԸ Արմավիրի մարզի Երվանդաշատի բազալտների հանքավայրի արդյունահանման աշխատանքների շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության հանրային քննարկումներ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ համաձայն, սահմանված կարգով 2018թ. հունիսի 22-ին ժամը 12:00-ին ՀՀ Արմավիրի մարզի Երվանդաշատ համայնքի համայնքապետարանի շենքում տեղի կունենան «Նարվաննա» ՍՊԸ կողմից ներկայացված Արմավիրի մարզի Երվանդաշատի բազալտների հանքավայրի արդյունահանման աշխատանքների շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ:

Состоятся общественные слушания представленной ООО «Нарвана» заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду месторождений базальта Ервандашата Армавирского марза РА .
Согласно Закона Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным 4-ой главой приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г. 22-го июня 2018г. в 12:00 в здании муниципалитета общины Ервандашат Армавирского марза РА состоятся общественные слушания представленной ООО «Нарвана» заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду месторождений базальта Ервандашата Армавирского марза РА .