<<Բեյբիս Սմայլ>> ՍՊԸ Հալաբյան փողոց 20/4, 20/8, 20/12, 20/13 և 20/14 հասցեներում նախատեսվող շենքի կառուցման աշխատանքների վերաբերյալ հանրային քննարկումներ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/, ինչպես նաև ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշմամբ սահմանված կարգով 2018թ. մայիսի 31-ին ժամը 12:00-ին Երևանի քաղաքապետարանի շենքում տեղի կունենան <<Բեյբիս Սմայլ>> ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված Հալաբյան փողոց 20/4, 20/8, 20/12, 20/13 և 20/14 հասցեներում նախատեսվող շենքի կառուցման նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ (2-րդ հանրային քննարկում):

Public reviews will be held over the construction of a building envisaged in 20/4, 20/8, 20/12, 20/13 and 20/14 Halabyan, submitted by ''Baby Smile'' LLC
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree on May 31, at 12:00 public reviews will be held in Yerevan Municipality over the preliminary evaluation bid for the construction of a building envisaged in in 20/4, 20/8, 20/12, 20/13 and 20/14 Halabyan, submitted by ''Baby Smile'' LLC (Public Review IV).