<<Բեյբիս Սմայլ>> ՍՊԸ Հալաբյան փողոց 20/4, 20/8, 20/12, 20/13 և 20/14 հասցեներում նախատեսվող շենքի կառուցման աշխատանքների վերաբերյալ հանրային քննարկումներ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/, ինչպես նաև ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշմամբ սահմանված կարգով 2018թ. մայիսի 31-ին ժամը 12:00-ին Երևանի քաղաքապետարանի շենքում տեղի կունենան <<Բեյբիս Սմայլ>> ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված Հալաբյան փողոց 20/4, 20/8, 20/12, 20/13 և 20/14 հասցեներում նախատեսվող շենքի կառուցման նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ (2-րդ հանրային քննարկում):

Состоится общественные слушания представленной ООО «Бейбис Смайл» заявки на строительства запланированного здания по адресам: улица Алабяна 20/4, 20/8, 20/12, 20/13 и 20/14
Согласно Закона республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным 5-ой главой приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г. 31-го мая 2018г. в 12:00 в здании мэрии Еревана состоится общественные слушания представленной ООО «Бейбис Смайл» заявки на строительства запланированного здания по адресам: улица Алабяна 20/4, 20/8, 20/12, 20/13 и 20/14 (2-ое общественное обсуждение).