«ԴԱՐՔ ԳՐԱՆԻՏ» ՍՊԸ Մեծ Սարի գրանոդիորիտների հանքերևակումում օգտակար հանածոյի երկրաբանական ուսումնասիրության վերաբերյալ հանրային քննարկումներ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ համաձայն, սահմանված կարգով 2018թ. մայիսի 10-ին, ժամը 12:00-ին ՀՀ Լոռու մարզի Գուգարք համայնքի համայնքապետարանի շենքում տեղի կունենան «ԴԱՐՔ ԳՐԱՆԻՏ» ՍՊԸ կողմից ներկայացված ՀՀ Լոռու մարզի Մեծ Սարի գրանոդիորիտների հանքերևակումում օգտակար հանածոյի երկրաբանական ուսումնասիրության աշխատանքների շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /2-րդ քննարկում/:

Состоятся общественные слушания заявки на предварительную оценку геологического изучения недр с целью добычи полезных ископаемых на Мец Сарском месторождении проявления гранодиорита ООО <<ДАРК ГРАНИТ>>
Согласно Закона Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным 4-ой главой приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г. 10-го мая 2018г. в 12:00 в здании муниципалитетa общины Гугарк Лорского марза РА состоятся общественные слушания заявки на предварительную оценку геологического изучения недр с целью добычи полезных ископаемых на Мец Сарском месторождении проявления гранодиорита ООО <<ДАРК ГРАНИТ>>.