<<ՋՍՖ>> ՍՊԸ-ի Երևան քաղաքի Սևակի 51/2 հասցեում նախատեսվող բնակելի առևտրային համալիրի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/, ինչպես նաև ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշմամբ սահմանված կարգով 2018թ. ապրիլի 25-ին, ժամը 11:00-ին Երևան քաղաքի, Մամիկոնյանց 56 հասցեում տեղի կունենան  <<ՋՍՖ>> ՍՊԸ-ի կողմից շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության փորձաքննության ներկայացված Երևան քաղաքի Սևակի 51/2 հասցեում նախատեսվող բնակելի առևտրային համալիրի շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ (2-րդ փուլ):

Public reviews of the residential and commercial complex of “JSF” LLC envisaged at 51/2 Sevak, Yerevan will be held
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree on April 25, at 11:00 public reviews will be held in 56 Mamikonyanc, Yerevan, over the pre-evaluation bid for environmental impact of the residential and commercial complex envisaged in 51/2 Sevak, submitted to environmental impact expertise by “JSF” LLC /Phase II/.