<<Արտ քոմփանի>> ՍՊԸ-ի Երևան քաղաքի Ն. Տիգրանյան փակուղի 1/1 հասցեում նախատեսվող բնակելի թաղամասի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/, ինչպես նաև ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշմամբ սահմանված կարգով 2018թ. ապրիլի 20-ին, ժամը 10:00-ին Երևան քաղաքի, Պրոշյան փողոց 2/1 տարածք 18 շենքում տեղի կունենա  <<Արտ քոմփանի>> ՍՊԸ-ի կողմից շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության փորձաքննության ներկայացված Երևան քաղաքի Ն. Տիգրանյան փակուղի 1/1 հասցեում նախատեսվող բնակելի թաղամասի կառուցման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ (2-րդ փուլ):
Փաստաթղթերին կարելի է ծանոթանալ ՀՀ բնապահպանության նախարարության պաշտոնական կայքում (mnp.am), ք. Երևան, Կոմիտաս 29 հասցեում, հեռ. 22-02-18, 22-15-68, 091494432:

Public reviews of the residential district of “Art Company” LLC envisaged at 1/1 N. Tigranyan deadlock, Yerevan will be held
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree on April 20, at 10:00 public hearings will be held in 18 Building, 2/1 Proshyan, Yerevan, over the preliminary assessment bid for environmental impact of the residential district envisaged at 1/1 N. Tigranyan deadlock, Yerevan, submitted to environmental impact expertise by “Art Company” LLC /Phase II/.
The project documents can be found in the RA “Nature Protection Expertise” CJSC (Yerevan, 29 Komitas), the RA Ministry of Nature Protection official website (www.mnp.am), (tel. 22-02-18, 22-15-68, 091-49-44-32).