<<ԷՍ ԱՐ ՓԻ>> Ընկերություն Արմավիրի կեղտաջրերի մաքրման կայանի շինարարության և շահագործման աշխատանքների վերաբերյալ հանրային քննարկումներ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/, ինչպես նաև ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշմամբ սահմանված կարգով 2018թ. ապրիլի 25-ին, ժամը 14:00-ին ՀՀ Արմավիրի մարզի Մեծամոր համայնքի ղեկավարի նստավայրում տեղի կունենան Արմավիրի կեղտաջրերի մաքրման կայանի շինարարության և շահագործման նախագծի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ (2-րդ հանրային քննարկում):

Public reviews will be held related to construction and exploitation works of Armavir sewage treatment plant, “S R P” Company
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree on April 25, at 14:00 public reviews will be held at the Residence of Head of Metsamor community, Armavir Region, over the draft of the construction and exploitation works of Armavir sewage treatment plant.