<< Էյ Ընդ Փի գրուպ>> ՍՊԸ Գայի պողոտա 16 հասցեում գոյություն ունեցող առևտրի կենտրոնի վերակառուցման և ընդլայնման աշխատանքների վերաբերյալ հանրային քննարկումներ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/, ինչպես նաև ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշմամբ սահմանված կարգով 2018թ. ապրիլի 17-ին, ժամը 12:00-ին Երևան քաղաքի Աջափնյակ վարչական շրջանի Գ-1 թաղամաս սիլիկյան նոր խճ. 1 շինություն հասցեում տեղի կունենան «Էյ Ընդ Փի գրուպ» ՍՊ ընկերության Գայի պողոտա 16 հասցեում գոյություն ունեցող առևտրի կենտրոնի վերակառուցման և ընդլայնման նախագծի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ (2-րդ հանրային քննարկում):

Public reviews of reconstruction and expanding draft of the trade centre in 16 Gay Avenue, submitted by “A & P Group” LLC, will be held
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree on April 17, at 12:00 public reviews will be held in 1 Building, Silikyan New Highway, G-1 District, Ajapnyak Administrative District, Yerevan, over reconstruction and expanding draft of  the trade centre in 16 Gay Avenue, submitted by “ A & P Group” LLC (Public Review II).