<< Էյ Ընդ Փի գրուպ>> ՍՊԸ Գայի պողոտա 16 հասցեում գոյություն ունեցող առևտրի կենտրոնի վերակառուցման և ընդլայնման աշխատանքների վերաբերյալ հանրային քննարկումներ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/, ինչպես նաև ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշմամբ սահմանված կարգով 2018թ. ապրիլի 17-ին, ժամը 12:00-ին Երևան քաղաքի Աջափնյակ վարչական շրջանի Գ-1 թաղամաս սիլիկյան նոր խճ. 1 շինություն հասցեում տեղի կունենան «Էյ Ընդ Փի գրուպ» ՍՊ ընկերության Գայի պողոտա 16 հասցեում գոյություն ունեցող առևտրի կենտրոնի վերակառուցման և ընդլայնման նախագծի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ (2-րդ հանրային քննարկում):

Состоятся общественные слушания заявки на предварительную оценку о реконструкции и расширении существующего торгового центра на проспекте Гай 16 ООО «Эй энд Пи групп»
Согласно Закона Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным 4-ой главой приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г. 17-го апреля 2018г. в 12:00 в здании Силикяна 1 квартала Г-1 административного района Ачапняк города Ереван состоятся общественные слушания заявки на предварительную оценку о реконструкции и расширении существующего торгового центра на проспекте Гай 16 ООО «Эй энд Пи групп» (2-ое общественное обсуждение).