<<Սթոուն լենդ>> ՍՊԸ Բալահովիտի բազալտի հանքավայրի ընդլայնման և արդյունահանման աշխատանքների վերաբերյալ հանրային քննարկումներ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/, ինչպես նաև ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշմամբ սահմանված կարգով 2018թ. ապրիլի 25-ին ժամը 11:00-ին ՀՀ Կոտայքի մարզի Մայակովսկու համայնքապետարանի շենքում տեղի կունենան <<Սթոուն լենդ>> ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված ՀՀ Կոտայքի մարզի Բալահովիտի բազալտի հանքավայրի ընդլայնման և արդյունահանման աշխատանքների գնահատման հաշվետվության վերաբերյալ հանրային քննարկումներ (4-րդ հանրային քննարկում):

Состоятся общественные слушания представленной ООО <<Стоун ленд>> заявки на предварительную оценку о расширение и добыча базальтового рудника Балаховита
Согласно Закона республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным 4-ой главой приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г. 25-го апреля 2018г. в 11:00 в здании муниципалитета Маяковскова Котайского марза РА состоятся общественные слушания представленной ООО <<Стоун ленд>> заявки на предварительную оценку о расширение и добыча базальтового рудника Балаховита Котайского марза РА (4-ое общественное обсуждение).