<<Սթոուն լենդ>> ՍՊԸ Բալահովիտի բազալտի հանքավայրի ընդլայնման և արդյունահանման աշխատանքների վերաբերյալ հանրային քննարկումներ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/, ինչպես նաև ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշմամբ սահմանված կարգով 2018թ. ապրիլի 25-ին ժամը 11:00-ին ՀՀ Կոտայքի մարզի Մայակովսկու համայնքապետարանի շենքում տեղի կունենան <<Սթոուն լենդ>> ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված ՀՀ Կոտայքի մարզի Բալահովիտի բազալտի հանքավայրի ընդլայնման և արդյունահանման աշխատանքների գնահատման հաշվետվության վերաբերյալ հանրային քննարկումներ (4-րդ հանրային քննարկում):

Public reviews will be held over the evaluation report over the extension and mining at Balahovit basalt mine, submitted by “Stone Land” LLC
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree on April 25, at 11:00 public reviews will be held in Mayakovsky community administration, Kotayk Region, over evaluation report concerning extension and mineral prospecting  at Balahovit basalt mine, submitted by “Stone Land” LLC (Public Review IV).