<<Վինեկա>> ՍՊԸ Մարգարայի ավազի հանքավայրի <<Արևմտյան-1>> տեղամասի ընդլայնման վերաբերյալ հանրային քննարկումներ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/, ինչպես նաև ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշմամբ սահմանված կարգով 2018թ. ապրիլի 3-ին ժամը 11:00-ին ՀՀ Արմավիրի մարզի Մարգարայի համայնքապետարանի շենքում տեղի կունենան <<Վինեկա>> ՍՊԸ-ի Մարգարայի ավազի հանքավայրի <<Արևմտյան-1>> տեղամասի ընդլայնման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման հաշվետվության վերաբերյալ հանրային քննարկումներ (4-րդ հանրային քննարկում):

Public reviews will be held over evaluation report concerning environmental impact of expansion of “Eastern-1” section of Margara sand mine of “Vineka” LLC
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree on April 3, at 11:00 public reviews will be held in Margara community administration, Armavir Region, over evaluation report concerning environmental impact of expansion of “Eastern-1” section of Margara sand mine of “Vineka” LLC (Phase IV).