<<Էյ Թի Էմ Էս Սոլյուշնս>> ՍՊԸ կողմից ներկայացված Մեղրի անցակետի արդիականացում նախագծի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ 26-րդհոդվածի 2-րդ մասի 1-ին կետով և 7-րդ մասով, ինչպես նաև ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշման հավելվածի 4-րդ գլխի 36-րդ մասով սահմանված կարգով /երկրորդ փուլ/ 2018թ. մարտի 29-ին, ժամը 15:00-ին ՀՀ Սյունիքի մարզի Մեղրիի համայնքապետարանում տեղի կունենան «Էյ Թի Էմ Էս Սոլյուշնս» ՍՊ ընկերության Մեղրի անցակետի արդիականացում շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ:
Փաստաթղթերին կարելի է ծանոթանալ ՀՀ բնապահպանության նախարարության պաշտոնական կայքում (www.mnp.am), ք. Երևան, Կոմիտաս 29 հասցեում, հեռ. 010/22-02-18, 010/22-15-68:

Состоятся общественные слушания заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду модернизация контрольно-пропускного пункта Мегри ООО «Эй Ти Эм Эс Солюшнс».
Согласно Закона Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным 4-ой главой приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն  от 19.11.2014г. 29-го марта 2018г. в 15:00 в здании муниципалитетa Мегри Сюникского марза РА состоятся общественные слушания  заявки на предварительную оценку  воздействия на окружающую среду  модернизация контрольно-пропускного пункта Мегри ООО «Эй Ти Эм Эс Солюшнс».