<<Ռեդ Սթոուն>> ՍՊԸ կողմից ներկայացված ՀՀ Լոռու մարզի Մեծավանի ներկող և շինարարական տուֆի հանքավայրի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ համաձայն, սահմանված կարգով 2018թ. Մարտի 15-ին ժամը 12:00-ին ՀՀ Լոռու մարզի Մեծավան համայնքի համայնքապետարանի շենքում տեղի կունենան «Ռեդ Սթոուն» ՍՊԸ կողմից ներկայացված ՀՀ Լոռու մարզի Մեծավանի ներկող և շինարարական տուֆի հանքավայրի շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման հաշվետվության վերաբերյալ հանրային քննարկումներ /4-րդ փուլ/:

Состоятся общественные слушания представленной ООО «Ред Стоун» отчёта ОВОС месторождении строительных туфов Мецавана Лорского марза РА
Согласно Закона Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным 4-ой главой приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն  от 19.11.2014г. 15-го марта 2018г. в 12:00 в здании муниципалитетa Мецавана Лорского марза РА состоятся общественные слушания представленной ООО «Ред Стоун» отчёта оценки воздействия на окружающую среду  месторождении строительных туфов Мецавана Лорского марза РА .