«Ալկաֆիշ» ՍՊԸ ՀՀ Գեղարքունիքի մարզի Լիճք համայնքում Ա-10 թաղամասի 1-ին փողացի համար 35/4 նախատեսվող մանրաձկան արտադրամասի կառուցման վերաբերյալ հանրային քննարկումներ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ համաձայն, սահմանված կարգով 2018թ. մարտի 1-ին, ժամը 12:00-ին ՀՀ Գեղարքունիքի մարզի Լիճքի համայնքապետարանում տեղի կունենան «Ալկաֆիշ» ՍՊԸ կողմից ներկայացված ՀՀ Գեղարքունիքի մարզի Լիճք համայնքում Ա-10 թաղամասի 1-ին փողացի համար 35/4 նախատեսվող մանրաձկան արտադրամասի կառուցման շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ:
Փաստաթղթերին կարելի է ծանոթանալ ՀՀ բնապահպանության նախարարության պաշտոնական կայքում (www.mnp.am ), ք. Երևան, Կոմիտաս 29 հասցեում, հեռ. 010/22-02-18, 010/22-15-68:

Состоятся общественные слушания представленной ООО «Алкафиш» заявки на предварительную ОВОС для строительства запланированного завода по производству рыбешка на № 35/4 1-й улице А-10 в общине Личк Гегаркуникского марза.
Согласно Закона Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, 1-го марта 2018г. в 12:00 в здании муниципалитетa Личка Гегаркуникского марза РА состоятся общественные слушания представленной ООО «Алкафиш» заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду  для строительства запланированного завода по производству рыбешка на № 35/4 1-й улице А-10 в общине Личк Гегаркуникского марза.