<<ՌԱՈւՌ>> ՍՊԸ Ուրցաձորի կավային ապարների երևակման տարածքում երկրաբանական ուսումնասիրության աշխատանքների վերաբերյալ հանրային քննարկումներ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/ համաձայն, սահմանված կարգով 2018թ. փետրվարի 28-ին, ժամը 12:00-ին ՀՀ Արարատի մարզի Ուրցաձորի համայնքապետարանում տեղի կունենան «ՌԱՈւՌ» ՍՊԸ կողմից ներկայացված ՀՀ Արարատի մարզի Ուրցաձորի կավային ապարների երևակման տարածքում երկրաբանական ուսումնասիրության աշխատանքների շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ:

Состоятся общественные слушания представленной ООО «Раур» заявки на предварительную оценку деятельности геологического изучения в территории месторождения проявления глинистых пород Урцадзорa Араратского марза РА
Согласно Закона Республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным 4-ой главой приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն  от 19.11.2014г. 28-го февраля 2018г. в 12:00 в здании муниципалитетa Урцадзорa Араратского марза РА состоятся общественные слушания представленной ООО «Раур» заявки на предварительную оценку деятельности геологического изучения в территории месторождения проявления глинистых пород Урцадзорa Араратского марза РА.