<<Միլենիում Կոնտրակշեն>> ՍՊԸ Երևան քաղաքի Տերյան 5 հասցեում հյուրանոցային համալիրի կառուցման նախնական գնահատման հայտի հանրային քննարկումներ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/, ինչպես նաև ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշմամբ սահմանված կարգով 2017թ. դեկտեմբերի 12-ին ժամը 11:00-ին ք. Երևան, Ազատության 24 հասցեում <<Քոնսեկոարդ>> ՍՊԸ գրասենյակում տեղի կունենա <<Միլենիում Կոնտրակշեն>> ՍՊԸ Երևան քաղաքի Տերյան 5 հասցեում հյուրանոցային համալիրի կառուցման նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ (2-րդ հանրային քննարկում):

Public reviews will be held over the pre-evaluation bid for the construction of a hotel complex of “Millennium Construction” LLC envisaged in 5 Teryan, Yerevan
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree on December 12, at 12:00 public reviews will be held at “CONSECOARD” LLC office, 24 Azatutyun, Yerevan over the pre-evaluation bid for the construction of a hotel complex of “Millennium Construction” LLC envisaged in 5 Teryan, Yerevan.The project documents can be found in the RA “Nature Protection Expertise” CJSC (Yerevan, 29 Komitas), the RA Ministry of Nature Protection official website (www.mnp.am), (tel. 22-15-68, 22-02-18).