<<Վերջին հանգրվան>> մասնավոր գերեզմանատան շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման հաշվետվության հանրային քննարկումներ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/, ինչպես նաև ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշմամբ սահմանված կարգով 2017թ. դեկտեմբերի 11-ին ժամը 12:00-ին ՀՀ Շիրակի մարզի Առափիի գյուղապետարանում տեղի կունենա <<Վերջին հանգրվան>> ՄԳ ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված <<Վերջին հանգրվան>> մասնավոր գերեզմանատան շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման հաշվետվության վերաբերյալ հանրային քննարկումներ (4-րդ հանրային քննարկում):

Public reviews of environmental impact assessment of evaluation report of “The last stop” private cemetery will be held 28-11-2017
In accordance with the RA law on "Environmental Impact Assessment and Expertise" /21.06.2014 HO-110-N/ as well as the defined order of the GoA (19.11.2014) N1325-N decree on December 11, at 12:00 public reviews of environmental impact assessment of the evaluation report of “The last stop” private cemetery will be held in Arapi community administration, Shirak Region, submitted by “The Last Stop” PC LLC.