<<ՀՀ Կոտայքի մարզի Կոտայքի կոշտ թափոնների կառավարման աշխատանքների> վերաբերյալ հանրային քննարկումներ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/, ինչպես նաև ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշմամբ սահմանված կարգով 2017թ. հոկտեմբերի 5-ին ժամը 11:00-ին ՀՀ Կոտայքի մարզի Հրազդանրի համայնքապետարանում տեղի կունենան <<Կոտայքի և Գեղարքունիքի ԿԿԹԿ>> ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված <<ՀՀ Կոտայքի մարզի Կոտայքի կոշտ թափոնների կառավարման աշխատանքների>> գնահատման հաշվետվության վերաբերյալ հանրային քննարկումներ (4-րդ հանրային քննարկում):
Փաստաթղթերին կարելի է ծանոթանալ ք. Երևան Կոմիտաս 29 հասցեում, ՀՀ բնապահպանության նախարարության պաշտոնական կայքում՝ www.mnp.am, հեռ. 010221568, 010220218:

Состоятся общественные слушания отчёта оценки воздействия на окружающую среду проекта (Работы по управлению Котайкских твёрдых отходов Котайкской области (4-ое общественное обсуждение)
Согласно Закона республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным 5-ой главой приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г. 5-го октября 2017г. в 11:00 в здании администрации Раздана Котайкской области состоятся общественные слушания представленного ООО «Котайки ев Гегаркуники ККТК» отчёта заявки оценки воздействия на окружающую среду проекта (Работы по управлению Котайкских твёрдых отходов Котайкской области (4-ое общественное обсуждение)
С документами можно ознакомиться на официальном сайте министерства охраны природы www.mnp.am, по адресу: г.Ереван, ул.Комитаса 29, по тел. 010/011/22-02-18, 010/22-15-68.