<< Ագապե>> ՍՊԸ ՀՀ տարածքի 5-րդ պայմանական բլոկում նավթի և բնական գազի երկրաբանական ուսումնասիրության վերաբերյալ հանրային քննարկումներ
<<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման և փորձաքննության մասին>> ՀՀ օրենքի /21.06.2014թ. Հ0-110-Ն/, ինչպես նաև ՀՀ կառավարության 19.11.2014թ. N 1325-Ն որոշմամբ սահմանված կարգով 2017թ. հոկտեմբերի 5-ին ժամը 12:00-ին ՀՀ Վայոց ձորի մարզի Եղեգնաձորի մարզպետարանի շենքում տեղի կունենան «Ագապե» ՍՊԸ-ի կողմից ներկայացված ՀՀ տարածքի 5-րդ պայմանական բլոկում նավթի և բնական գազի երկրաբանական ուսումնասիրության նախնական գնահատման հայտի վերաբերյալ հանրային քննարկումներ (2-րդ հանրային քննարկում):
Փաստաթղթերին կարելի է ծանոթանալ Եղեգնաձորի մարզպետարանի շենքում, ք. Երևան Կոմիտաս 29 հասցեում, ՀՀ բնապահպանության նախարարության պաշտոնական կայքում՝ www.mnp.am, հեռ. 010221568, 010220218:

Состоятся общественные слушания заявки на предварительную ОВОС работ по геологическому исследованию на наличие нефти и природного газа на 5-м условном блоке территории республики Армения
Согласно Закона республики Армения “Об экспертизе и оценке воздействия на окружающую среду” /21.06.2014г. Հ0-110-Ն/, а также порядком установленным 5-ой главой приложения к Решению Правительства РА N 1325-Ն от 19.11.2014г. 5-го октября 2017г. в 12:00 в здании администрации Ехегнадзора Вайоц Дзорского марза состоятся общественные слушания представленной ООО “Агапе” заявки на предварительную оценку воздействия на окружающую среду работ по геологическому исследованию на наличие нефти и природного газа на 5-ом условном блоке территории республики Армения (2-ое общественное обсуждение)
С документами можно ознакомиться в здании администрации Ехегнадзора,на официальном сайте министерства охраны природы www.mnp.am, по адресу: г.Ереван, ул.Комитаса 29, по тел. 010/011/22-02-18, 010/22-15-68.