ՖՄՄ 3 - Հայտարարություն 28.08.2020 թ-ին հրապարակված մրցույթի (տես հետևյալ հղումով՝ http://mnp.am/am/post/5025) հայտերի ներկայացման վերջնաժամկետի երկարաձգման մասին
«Պահպանվող Տարածքների Աջակցման Ծրագիր-Հայաստան» (ՊՏԱԾ-Հ) ծրագրի իրականացման գրասենյակը Հայաստանի Հանրապետության շրջակա միջավայրի նախարարության անունից տեղեկացնում է Սյունիքի մարզի Կապանի, Քաջարանի, Մեղրիի տարածաշրջաններում գրանցված բոլոր համապատասխան հասարակական կազմակերպություններին, որ թիվ SPPA /ARMENIA/S/2020-3 մրցույթի՝ Ֆինանսական Մասնակցային Մոտեցման 3-րդ փուլի (ՖՄՄ 3)  իրականացմանն աջակցող հասարակական կազմակերպության ծառայությունների մատուցման համար մրցութային փաթեթների ներկայացման վերջնաժամկետը երկարաձգվում է մինչև 2020 թ-ի հոկտեմբերի 13-ը, ժամը 18:00 ներառյալ:

FPA 3 - Announcement On prolongation of the deadlines for the applications for tender announcement published on 28.08.2020 (see via following link: http://mnp.am/en/post/5025)
“Support Program for Protected Areas-Armenia” (SPPA-A) project implementation unit, on behalf of the Ministry of Environment of the Republic of Armenia, informs all the registered in the marz of Syuniq, Kapan, Qajaran, Meghri regions, Non-Governmental Organizations that the deadline for submission of bids for the tender N SPPA /ARMENIA/S/2020-3: Financial Participatory Approach 3rd  (FPA 3) stage Implementation Support NGO service provision is prolonged till October 13, 2020, 18:00 including.