ՀԱՅՏԱՐԱՐՈՒԹՅՈՒՆ սիրողական ձկնորսության համար դիմում-հայտերի ԱՌՑԱՆՑ ուղարկելու վերաբերյալ
Ելնելով նոր կորոնավիրուսի (COVID-19) համավարակի տարածման կանխարգելման տրամաբանությունից, ծանրաբեռնվածությունից և մարդկային կուտակումներից խուսափելու նպատակով շրջակա միջավայրի նախարարությունը շարունակում է գործառույթներն իրականացնել հեռավար կարգով։
Շրջակա միջավայրի նախարարությունը մայիսի 18-ից ևս քաղաքացիներին հորդորում և խնդրում է սիրողական ձկնորսության համար դիմում-հայտերն ուղարկել ԱՌՑԱՆՑ տարբերակով:
Ձեր էլեկտրոնային դիմում-հայտերը կարող եք ուղղել շրջակա միջավայրի նախարարության էլեկտրոնային փոստի` minenv@env.am
Սիրողական ձկնորսության դիմում-հայտի ձևաթուղթն ու անհրաժեշտ այլ տեղեկությունները կցված են սույն հայտարարությանը։

ОБЪЯВЛЕНИЕ об отправке ОНЛАЙН-заявок на любительскую рыбалку
Основываясь на логике предотвращения распространения нового коронавируса (COVID-19), Министерство окружающей среды продолжает выполнять свои функции удаленно, чтобы избежать скопления людей.
С 18 мая Министерство окружающей среды в очередной раз призывает граждан отправлять заявки на любительскую рыбалку в режиме ОНЛАЙН.
Вы можете отправить свои электронные заявки на электронную почту Министерства окружающей среды: minenv@env.am.
Форма заявки на любительскую рыбалку и другие необходимые сведения приложены к заявлению.(арм.версия)(арм.версия)