Հայտարարություն. 19.03.2020 թ-ին հրապարակված մրցույթի (տես հետևյալ հղումով՝ http://mnp.am/am/post/4541) հայտերի ներկայացման վերջնաժամկետի երկարաձգման մասին
«Պահպանվող Տարածքների Աջակցման Ծրագիր-Հայաստան» (ՊՏԱԾ-Հ) ծրագրի իրականացման գրասենյակը Հայաստանի Հանրապետության շրջակա միջավայրի նախարարության անունից տեղեկացնում է հետաքրքրված կազմակերպություններին, որ «Շիկահող» պետական արգելոցի և «Սոսու պուրակ» պետական արգելավայրի ֆիզիկական սահմանանշման - սահմանասյուների մատակարարման և տեղադրման աշխատանքների իրականացման համար մրցութային փաթեթների ներկայացման վերջնաժամկետը երկարաձգվում է մինչև 2020 թ-ի մայիսի 22-ը  ներառյալ:

Объявление: О продлении срока подачи заявок на конкурс, опубликованного в  19.03.2020 г. (см. по следующей ссылке: http://mnp.am/am/post/4541)
Офис по реализации программы "Программа поддержки охраняемых территорий-Армения" (ППОТ-А) от имени Министерства окружающей среды Республики Армения информирует все заинтересованные компании о том, что срок подачи заявок на поставку и установку пограничных столбов для физического определения государственного заповедника "Шикаох" и государственного заказника "Платановая Роща" продлен до 22 мая 2020 года включительно.