Հայտարարություն. 19.03.2020 թ-ին հրապարակված մրցույթի (տես հետևյալ հղումով՝ http://mnp.am/am/post/4541) հայտերի ներկայացման վերջնաժամկետի երկարաձգման մասին
«Պահպանվող Տարածքների Աջակցման Ծրագիր-Հայաստան» (ՊՏԱԾ-Հ) ծրագրի իրականացման գրասենյակը Հայաստանի Հանրապետության շրջակա միջավայրի նախարարության անունից տեղեկացնում է հետաքրքրված կազմակերպություններին, որ «Շիկահող» պետական արգելոցի և «Սոսու պուրակ» պետական արգելավայրի ֆիզիկական սահմանանշման - սահմանասյուների մատակարարման և տեղադրման աշխատանքների իրականացման համար մրցութային փաթեթների ներկայացման վերջնաժամկետը երկարաձգվում է մինչև 2020 թ-ի մայիսի 22-ը  ներառյալ:

Announcement. On prolongation of the deadlines for the applications for tender announcement published on 19.03.2020 (see via following link: http://mnp.am/en/post/4541)
“Support Program for Protected Areas-Armenia” (SPPA-A) project implementation unit, on behalf of the Ministry of Environment of the Republic of Armenia, informs all the interested companies that the deadline for submission of bids for Supply and installation of boundary pillars for physical demarcation of “Shikahogh” State Reserve and “Plane Grove” State Sanctuary works implementation is prolonged till May 22, 2020, including.