21.02.2020 թ-ին հրապարակված մրցույթի հայտերի(տես հետևյալ հղումով՝ http://mnp.am/am/post/4492</u>) ներկայացման վերջնաժամկետի երկարաձգման մասին
«Պահպանվող Տարածքների Աջակցման Ծրագիր-Հայաստան» (ՊՏԱԾ-Հ) ծրագրի իրականացման գրասենյակը Հայաստանի Հանրապետության շրջակա միջավայրի նախարարության անունից տեղեկացնում է հետաքրքրված կազմակերպություններին, որ «Արևիք» ազգային պարկ և «Բողաքար» պետական արգելավայր պահպանվող տարածքների կառավարման պլանների մշակման ծառայությունների մատուցման համար մրցութային փաթեթների ներկայացման վերջնաժամկետը երկարաձգվում է մինչև 2020 թ-ի ապրիլի 17-ը ներառյալ:

On prolongation of the deadlines for the applications for tender announcement published on 21.02.2020 (see via following link: http://mnp.am/en/post/4492)
“Support Program for Protected Areas-Armenia” (SPPA-A) project implementation unit, on behalf of the Ministry of Environment of the Republic of Armenia, informs all the interested companies that the deadline for submission of bids for Management Plans Development for Areviq National Park and Boghaqar State Sanctuary service provision is prolonged till April 17, 2020, including.