«Պահպանվող Տարածքների Աջակցման Ծրագիր-Հայաստան» (ՊՏԱԾ-Հ) ծրագրի իրականացման գրասենյակը Հայաստանի Հանրապետության շրջակա միջավայրի նախարարության անունից հրավիրում է հետաքրքրված կազմակերպություններին մասնակցելու գնառաջարկի մրցութային փաթեթի ներկայացման նպատակով հայտարարվող ազգային մրցույթին` արևային ջրատաքացուցիչների մատակարարում և տեղադրում իրականացնելու համար:
| Ծրագիր` | «Պահպանվող Տարածքների Աջակցման Ծրագիր-Հայաստան» (ՊՏԱԾ-Հ) |
| Հղում No` | BMZ-N 2009.6657.2 |
| Ֆինանսավորում` | KfW Զարգացման բանկ (KfW), Գերմանիա |
| Պատվիրատու` | ՀՀ շրջակա միջավայրի նախարարությունը (Ծրագրի իրականացման գործադիր մարմին) ՊՏԱԾ-Հ ծրագրի իրականացման գրասենյակի աջակցությամբ |
| Պայմանագիր` | Ապրանքների մատակարարում |
| Հայտի ներկայացման Ընթացակարգ` | KfW գնումների ընթացակարգ, ազգային մրցույթ |
| Մրցույթի Ծածկագիր` | SPPA /ARMENIA/G/2019-1 |
| Ապրանքների անվանումը` | Սյունիքի մարզի Կապան համայնքի Ծավ, Ներքին Հանդ և Սրաշեն բնակավայրերի 147 տնային տնտեսությունների համար արևային ջրատաքացուցիչներ (ներառյալ տեղադրման աշխատանքները) |
| Հայտարարության սկիզբ | Դեկտեմբերի 26, 2019 |
| Հայտերը ներկայացնելու վերջնաժամկետ | Փետրվարի 14, 2020 |
| Հայտերը ներկայացնելու հասցե | ՀՀ, Կառավարության 3-րդ շենք, 5-րդ հարկ, սենյակ N 544 |
| Հայտի փաթեթի լեզու | Անգլերեն |
Լրացուցիչ տեղեկությունների համար գրել ՊՏԱԾ-Հ ծրագրի գնումների մասնագետ Մարինա Բաբայանին` հետևյալ էլ-փոստի հասցեով. m.babayan@consecoard.am
Գնառաջարկի ներկայացման փաթեթի և որակավորման պահանջների մասին առավել մանրամասն տեղեկատվությանը կարող եք ծանոթանալ այս հղումով:

Invitation for the participation to National Competitive Bidding for PROCUREMENT OF SOLAR WATER-HEATERS FOR 147 HOUSEHOLDS OF 3 VILLAGES (Tsav, Srashen, Nerqin Hand) IN MARZ OF SYUNIQ
“Support Program for Protected Areas-Armenia” (SPPA-A) project implementation unit, on behalf of the Ministry of Environment of the Republic of Armenia, invites all the interested companies to submit bids for the tender, announced for the procurement of solar water-heaters
Funding: KfW Development (KfW), Germany
Client: The Ministry of Environment, RA (Project Executing Agency) with support of SPPA-A project implementation unit
Contract: Procurement of Goods
Tender Code: SPPA /ARMENIA/G/2019-1
Goods: SOLAR-WATER HEATING SYSTEMS FOR 147 HOUSEHOLDS IN SRASHEN, NERQIN HAND AND TSAV VILLAGES OF KAPAN COMMUNITY IN THE MARZ OF SYUNIQ