Հանձնաժողովի կազմում ընդգրկվելու հրավեր
Հարգելի գործընկերներ, բնապահպանական ոլորտի խնդիրներով զբաղվող հասարակական կազմակերպությունների ներկայացուցիչներ
Համաձայն ՀՀ  կառավարության 2016 թվականի նոյեմբերի 24-ի «Սոցիալական գովազդի մասին օրենսդրության պահպանման նկատմամբ վերահսկողություն իրականացնող լիազոր մարմնին կից ստեղծված հանրապետական հանձնաժողովի ձևավորման և գործունեության կարգը սահմանելու մասին» N 1244-Ն որոշմամբ սահմանված կարգի՝  հանրապետական նոր հանձնաժողովի կազմում ընդգրկվելու համար կարող եք ներկայացնել Ձեր կազմակերպության  ներկայացուցչի թեկնածությունը /հանրապետական հանձնաժողովը ձևավորվում է քաղաքացիական հասարակության և պետական մարմինների ներկայացուցիչներից, նախագծի հավելված, կետ 6/։

Приглашение на включение в состав комиссии
Уважаемые коллеги, представители общественных организаций, занимающихся проблемами природоохранной сферы
Согласно порядку, установленному постановлением Правительства РА № 1244-Ն «Об установлении порядка формирования и деятельности республиканской комиссии при уполномоченном органе, осуществляющем контроль за соблюдением законодательства о социальной рекламе» от 24 ноября 2016 года, для включения в состав новой республиканской комиссии можете представить кандидатуру представителя вашей организации /республиканская комиссия формируется из представителей гражданского общества и государственных органов, приложение проекта, пункт 6/.