Համագործակցության և աշխատանքի հրավեր
ՀՀ բնապահպանության նախարարությունում ձևավորվում է փորձագետների բանկ՝ նրանում ընդգրկվածներին գերատեսչության հովանու ներքո իրականացվող ծրագրերում վճարովի կամ կամավոր հիմունքներով ընդգրկվելու հնարավորություն ընձեռելու նպատակով։
Բնապահպանության ոլորտում գործունեություն ծավալող և համապատասխան մասնագիտական գիտելիքներ և փորձ ունեցող անձանց՝ փորձագետների բանկում ընդգրկելու համար առաջարկվում է կենսագրական տվյալները  ներկայացնել ՀՀ բնապահպանության նախարարություն՝ press@mnp.am էլ.հասցեին։ Լրացուցիչ  հարցերի համար զանգահարել 011-818-517 հեռախոսահամարով։
ՀԳ․ Աշխատանքի հրավերը չի վերաբերում Բնապահպանության նախարարության աշխատակազմում  կամ առանձնացված ստորաբաժանումներում աշխատելուն։

An invitation to cooperation and work
The bank of experts is to be formed within the Ministry of Nature Protection of RA with the objective to ensure the opportunity for those, who will be engaged in environmental policy-making procedures and projects implemented under the aegis of the Ministry on a paid or voluntary basis.
It is suggested to present curriculum vitae of individuals engaged in environmental protection sphere or having relevant professional knowledge and experience  to the Ministry of Nature Protection of RA, e-mail: press@mnp.am,  to be involved in the bank of experts. For additional questions, you are kindly asked to call by 011-818-517.
P.S. This invitation does not refer to working within the staff or separated subdivisions of the Ministry of Nature Protection of RA.