Համագործակցության և աշխատանքի հրավեր
ՀՀ բնապահպանության նախարարությունում ձևավորվում է փորձագետների բանկ՝ նրանում ընդգրկվածներին գերատեսչության հովանու ներքո իրականացվող ծրագրերում վճարովի կամ կամավոր հիմունքներով ընդգրկվելու հնարավորություն ընձեռելու նպատակով։
Բնապահպանության ոլորտում գործունեություն ծավալող և համապատասխան մասնագիտական գիտելիքներ և փորձ ունեցող անձանց՝ փորձագետների բանկում ընդգրկելու համար առաջարկվում է կենսագրական տվյալները  ներկայացնել ՀՀ բնապահպանության նախարարություն՝ press@mnp.am էլ.հասցեին։ Լրացուցիչ  հարցերի համար զանգահարել 011-818-517 հեռախոսահամարով։
ՀԳ․ Աշխատանքի հրավերը չի վերաբերում Բնապահպանության նախարարության աշխատակազմում  կամ առանձնացված ստորաբաժանումներում աշխատելուն։

Приглашение на сотрудничества и на работу
В Министерстве охраны природы Республики Армения формируется банк экспертов с целью привлечения к участию в процессе разработки политики по экологическим вопросам и предоставит возможность для включения в платные или добровольные программы под покровительством ведомства.
Для Лиц, занимающиеся вопросами охраны окружающей среды и имеющие соответствующие профессиональные знания и опыт, для включения в Банк экспертов, рекомендуется, чтобы биографические данные были представлены в министерство охраны природы РА по электронной почте: press@mnp.am.
Для дополнительных вопросах звоните по телефону 011-818-517.
Приглашение на работу не относится к работе министерства охраны природы или в отдельных  подразделениях.