Օրհուսի կոնվենցիայի իրականացման 4-րդ ազգային զեկույցի նախագծի քննարկման մասին հայտարարություն
Սիրով հրավիրում եմ Ձեզ մասնակցելու <<Շրջակա միջավայրի առնչությամբ տեղեկության, որոշումներ ընդունելուն հասարակության մասնակցության և արդարադատության մատչելիության մասին>> Օրհուսի կոնվենցիայի իրականացման 4-րդ ազգային զեկույցի նախագծի քննարկմանը, որը տեղի կունենա 2017 թվականի օգոստոսի 4-ին, ժ.14:20-18:00, ՀՀ բնապահպանության նախարարության խորհրդակցությունների դահլիճում:
Հասցե` ք. Երևան, 0010, Հանրապետության հրապարակ, Կառավարության 3-րդ տուն, 5-րդ հարկ:
Ազգային զեկույցի նախագիծը տեղադրված է www.mnp.am կայքում:
Ձեր դիտողություններն ու առաջարկությունները նախագծի վերաբերյալ կարող եք ներկայացնել Օրհուսի կոնվենցիայի ազգային համակարգող, ՀՀ բնապահպանության նախարարի իրավախորհրդատու Հայկանուշ Պարսամյանին` haykanush.parsamyan@mnp.am հասցեով:

Объявление об обсуждении проекта 4-го национального доклада о реализации Орхусской конвенции
Сердечно приглашаем вас принять участие в обсуждении 4-ого национального доклада об осуществлении Орхусской конвенции ''О доступе к информации, участию общественности в процессе принятия решений, и доступе к правосудию'' которая состоитса 4 августа 2017 года, с 14:20- 18:00 в конференц-зале Министерства охраны природы РА.
Адрес: г. Ереван, 0010, Площадь Республики, Дом правительства 3, 5-й этаж.
Проект национального доклада размещен на вебсайте www.mnp.am .
Свои предложения и замечания относительно проекта можете представить национальному координатору Орхусской конвенции, юристконсультанту Министра охраны природы Айкануш Парсамян по адресу haykanush.parsamyan@mnp.am.