"Էյ Թի Էմ Էս Սոլյուշնս" ՍՊԸ - Ներկայացվում է բնապահպանական փորձաքննության "Գեղանուշի պոչամբարի կայունության բարջրացում" նախագծի նախնական գնահատման հայտը-15.07
"Սևանի իշխան" ՓԲԸ - Ներկայացվում է շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության նախնական գնահատման ձկան վերամշակման գործարանի հայտի լրակազմ տարբերակը-14.07
Ա.Գևորգյան - Ներկայացվում է բնապահպանական փորձաքննության Երևան քաղաքի Դավթաշեն վարչական շրջանի Պետրոսյան Հ44/2 4-րդ թաղ Հ12/10 և Փիրումյանների փողոց Հ5 հասցեում նախատեսվող սպորտային համալիրի կառուցման աշխատանքային նախագիծը-07.07
Ջանսանտի Բոնին`Մ6 ճանապարհի ծրագրի թիմի ղեկավար - Ներկայացվում է բնապահպանական փորձաքննության Մ6 Վանաձոր-Ալավերդի-Վրաստանի սահման տանող ճանապարհի բարելավման աշխատանքային նախագիծը-7.07
Նախագծերին կարող եք ծանոթանալ <<Շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության փորձաքննական կենտրոն>> ՊՈԱԿ-ում, ք. Երևան Կոմիտաս 29, հեռ. 22-02-18

ООО “Эй Ти Эм Эс Солюшнс” представляет на экспертизу заявку на предварительную оценку проект “ Повышение устойчивости Геганушского хвостохранилища” -15.07
ЗАО “Севани ишхан”- представляет на экспертизу полную версию заявки на предварительную оценку завода по переработке рыбы-14.07
А. Геворгян- представляет на экспертизу рабочий проект строительства спортивного комплекса по адресу: Петросяна Հ4/2 4-ый массив 12/10 Давидашенского административного района и Пирумянов 5 города Еревана -07.07
Джансанти Бони-Руководитель группы программы М6- представляет на экспертизу рабочий проект благоустройства дороги (М6) ведущей к границе Ванадзор-Алаверди- Грузия-07.07
С проектами можете ознакомиться в ГНКО ” Экспертизный центр оценки воздействия на окружающую среду ”по адресу: г. Ереван, ул.Комитаса 29, тел.22-02-18