"Կետ Արքիթեքթ" ՓԲԸ՝ ՀՀ Տավուշի մարզի ք.Դիլիջանում նախատեսվող Դիլիջանի կենտրոնական դպրոցի նախագիծը բնապահպանական փորձաքննության ենթարկելու մասին -06.08
"Ատրիում պրո ստուդիո" ՍՊԸ՝ ՀՀ Արարատի մարզի Սայաթ-Նովա գյուղական համայնքի պատվերով մշակված համայնքի պարզեցված գլխավոր հատակագիծը բնապահպանական փորձաքննության ենթարկելու մասին-06.08
Մոնարխ կապիտալ սենթր" ՍՊԸ՝ ՀՀ Արարատի մարզի տրավերտինների և կավերի հանքավայրի արդյունահանման նախագիծը բնապահպանական փորձաքննության ենթարկելու մասին-04.08
Պարիսպ" ՍՊԸ՝ ՀՀ Կոտայքի մարզի Արամուս գյուղի բազալտի հանքավայրի հարակից տեղամասի շահագործման նախագիծը բնապահպանական փորձաքննության ենթարկելու մասին-04.08
"Էկոլոգիական իրավունք" ԲՀԿ՝ հարցում- բնապահպանական փորձաքննության ներկայացված Թուխմանուկի հանքավայրի երրորդ պոչամբարի վերջին նախագծի վերաբերյալ տեղեկատվություն տրամադրելու մասին-04.08
"Սևանի իշխան" ՓԲԸ-ի ջրի փակ շրջանառությամբ Սևանի իշխանի մանրաձկան տնտեսության նախագիծը բնապահպանական փորձաքննության ներկայացնելու մասին-04.08
"Դեմեր" ՍՊԸ՝ ՀՀ Կոտայքի մարզի Արամուս գյուղի բազալտի հանքավայրի հարակից տեղամասի շահագործման նախագիծը բնապահպանական փորձաքննության ենթարկելու մասին-04.08
"Լա-Մար" ՍՊԸ՝ ՀՀ Գեղարքունիքի մարզի Ճամբարակի դացիտային տուֆերի հանքավայրի արդյունահանման նախագիծը բնապահպանական փորձաքննության ենթարկելու մասին-04.08
Նախագծերին կարող եք ծանոթանալ "Բնապահպանական փորձաքննություն" ՊՈԱԿ-ում, ք. Երևան Կոմիտաս 29, հեռ. 22-02-18

ЗАО “Кет Аркитект”- представлен на экспертизу проект Дилижанской центральной школы в г.Дилижан Тавушской области_06.08
ООО “Атриум про студио”- представлен на экспертизу проект упрощённого генплана разработанный по заказу сельской общины Саят-Нова Араратской области_06.08
ООО “Монарх капитал сентр”- представлен на экспертизу проект промдобычи месторождения травентинов и глины в Араратской области- 04.08
ООО “Парисп”– представлен на экспертизу проект эксплуатации участка смежного с месторождением базальта села Арамус Котайкской области_04.08
"Экологическое право”-представило просьбу о предоставлении последнего проекта представленного на экспертизу 3-го хвостохраналища Тухманукского месторождения_04.08
ЗАО “Севанский ишхан/форель”-представлен на экспертизу проект ведения хозяйства мальков с использованием закрытого цикла водооборота_04.08
ООО “Демер”- представлен на экспертизу проект эксплуатации участка смежного с месторождением базальта села Арамус Котайкской области_04.08
ООО “Ла-Мар” –представлен на экспертизу проект промдобычи Чамбаракского месторождения дацитовых туфов Гегаркуникского марза