Բոլոր Հայտարարությունները
- 28 օգոստոս 2025 Մշակվում է «Մեգաշին» ՍՊԸ-ի կողմից՝ Արմավիրի մարզի Փարաքար համայնքի Մերձավան բնակավայրի վարչական տարածքում ջրառի ջրօգտագործման թույլտվության նախագիծը
- 28 օգոստոս 2025 Մշակվում է «Օջախ ԱԳՐՈ» ՍՊԸ-ն՝ Կոտայքի մարզի Աբովյան համայնքի Մայակովսկի բնակավայրի վարչական տարածքում արդյունաբերական նպատակով 6,26 լ/վ դրենաժային համակարգով Հրազդան գետ ջրահեռացում իրականացնելու համար ջրօգտագործման թույլտվության ստացման նախագիծը
- 28 օգոստոս 2025 Մշակվում է «Էյ-Սի-Փի» ՓԲԸ-ն՝ Լոռու մարզի Ալավերդի համայնքի վարչական տարածքում արդյունաբերական նպատակով մակերևույթային ջրային ռեսուրսից 10,0 լ/վ ջրառ իրականացնելու ջրօգտագործման թույլտվության ստացման նախագիծը
- 26 օգոստոս 2025 Մշակվում է Համլետ Օնիկի Գալստյանի ՝ Արագածոտնի մարզի Ապարան համայնքի Վարդենիս բնակավայրի վարչական տարածքում ջրառ իրականացնելու ջրօգտագործման թույլտվության ստացման նախագիծը
- 26 օգոստոս 2025 ՀԱՅՏԱՐԱՐՈՒԹՅՈՒՆ՝ Կենսաբազմազանության մասին կոնվենցիայի COP-17 համաժողովի կազմակերպման շրջանակում համագործակցության մասին
- 25 օգոստոս 2025 Մշակվում է "ՊԻՈՆ" ՍՊԸ-ի՝ Կոտայքի մարզի Չարենցավան համայնքի Ալափարս բնակավայրի վարչական տարածքում գյուղատնտեսական /ոռոգում/ նպատակով ստորերկրյա ջրային ռեսուրսից 2.42 լ/վ ջրաքանակով ջրառի ջրօգտագործման թույլտվության նախագիծը
- 25 օգոստոս 2025 Մշակվում է Գեղարքունիքի մարզի Ճամբարակ համայնքի Դրախտիկ բնակավայրի վարչական տարածքում «Աշոտ Իվանյան Գառնիկի» ԱՁ-ի կողմից ջրառի ջրօգտագործման թույլտվության նախագիծը
- 25 օգոստոս 2025 ՀԱՅՏԱՐԱՐՈՒԹՅՈՒՆ՝ Կենսաբազմազանության մասին կոնվենցիայի COP-17 համաժողովի կազմակերպման շրջանակում համագործակցության մասին
- 22 օգոստոս 2025 Մշակվում է «Արգիշտի-2» ՍՊԸ-ի՝ Լոռու մարզի Թումանյան համայնքի Մարց բնակավայրի վարչական տարածքում ջրառ իրականացնելու ջրօգտագործման թույլտվության ստացման նախագիծը
- 21 օգոստոս 2025 Մշակվում է «Իգիթ» ՍՊԸ-ի՝ Շիրակի մարզի Ախուրյան համայնքի Ազատավան բնակավայրի վարչական տարածքում 6.17 լ/վ ջրաքանակով ջրօգտագործման թույլտվության նախագիծը
- 21 օգոստոս 2025 Մշակվում է «Եղվարդ ՀԷԿ» ՍՊԸ-ի՝ Կոտայքի մարզի Նաիրի համայնքի Զորավան բնակավայրի վարչական տարածքում ջրառի ջրօգտագործման թույլտվության նախագիծը
- 20 օգոստոս 2025 Մշակվում է «Արման գրին հաուս» ՍՊԸ-ի ՝ Արմավիրի մարզի Վաղարշապատ համայնքի Էջմիածին քաղաքի վարչական տարածքում ջրառ իրականացնելու ջրօգտագործման թույլտվության ստացման նախագիծը
- 20 օգոստոս 2025 Մշակվում է «Վարազդատ Սարգսյան» ԱՁ-ի՝ Կոտայքի մարզի Չարենցավան համայնքի Բջնի բնակավայրի վարչական տարածքում ջրառ իրականացնելու ջրօգտագործման թույլտվության ստացման նախագիծը
- 20 օգոստոս 2025 Մշակվում է Արմավիրի մարզի Փարաքար համայնքի Նորակերտ բնակավայրի վարչական տարածքում ջրառ իրականացնելու ջրօգտագործման թույլտվության ստացման նախագիծը
- 15 օգոստոս 2025 «Համաշխարհային առևտրի կենտրոն Երևան» ՓԲԸ-ի կողմից ներկայացված՝ գոյություն ունեցող շինությունների քանդման (ապամոնտաժման) նախագծի շրջակա միջավայրի վրա ազդեցության գնահատման հաշվետվության վերաբերյալ
- 15 օգոստոս 2025 Մշակվում է «Ռիդ» ՍՊԸ-ի՝ Արագածոտնի մարզի Ապարան համայնքի Արագած բնակավայրի վարչական տարածքում ստորերկրյա ջրային ռեսուրսից՝ 1,8 լ/վ ջրառ իրականացնելու ջրօգտագործման թույլտվության ստացման նախագիծը
- 14 օգոստոս 2025 Մշակվում է Սյունիքի մարզի Կապան համայնքի Անտառաշատ, Վանեք և Շիկահող բնակավայրերի խմելու-կենցաղային նպատակով ջրառ իրականացնելու ջրօգտագործման թույլտվության ստացման նախագիծը
- 14 օգոստոս 2025 Մշակվում է «Կոտայք» ՋՕԸ-ի կողմից՝ Կոտայքի մարզի Աբովյան համայնքի Գեղաշեն բնակավայրի 108 հա հողատարածքների ոռոգման համար ստորերկրյա ջրային ռեսուրսից՝ 17.2 լ/վ ջրառ իրականացնելու ջրօգտագործման թույլտվության ստացման նախագիծը
- 13 օգոստոս 2025 ՀԱՆՐԱՅԻՆ ՔՆՆԱՐԿՄԱՆ ՀՐԱՎԵՐ
- 13 օգոստոս 2025 Մշակվում է Արագածոտնի մարզի Թալին համայնքի Ագարակավան, Կաքավաձոր, Ն.Բազմաբերդ, Վ.Բազմաբերդ, Ն.Սասնաշեն, Վ.Սասնաշեն, Դավթաշեն, Իրինդ և Կարմրաշեն, Շղարշիկ, Գառնահովիտ, Զովասար, Ոսկեթաս տարածքներում ջրառի ջրօգտագործման թույլտվությունների նախագիծը
- 12 օգոստոս 2025 Մշակվում է Գագիկ Սարդարյանի՝ Վայոց ձորի մարզի Եղեգիս համայնքի Եղեգիս բնակավայրի վարչական տարածքում ջրառ իրականացնելու ջրօգտագործման թույլտվության ստացման նախագիծը
- 11 օգոստոս 2025 Մշակվում է «Սուպեր 1» ՍՊԸ-ի՝ Գեղարքունիքի մարզի Գավառ համայնքի Ծովազարդ բնակավայրի վարչական տարածքում ջրառ իրականացնելու ջրօգտագործման թույլտվության ստացման նախագիծը
- 11 օգոստոս 2025 Մշակվում է «Սևաբերդ» ՍՊԸ-ի՝ Երևան քաղաքի Աջափնյակ վարչական շրջանում կոմունալ-կենցաղային նպատակով ստորերկրյա ջրային ռեսուրսից 4,55 լ/վ ջրառ իրականացնելու ջրօգտագործման թույլտվության ստացման նախագիծը
- 11 օգոստոս 2025 Մշակվում է «Թամարա» ՍՊԸ-ի՝ Կոտայքի մարզի Աբովյան քաղաքի վարչական տարածքում ջրառ իրականացնելու ջրօգտագործման թույլտվության ստացման նախագիծը
- 7 օգոստոս 2025 Մշակվում է «Տ-Մետալ» ՓԲԸ-ի՝ Կոտայքի մարզի Հրազդան քաղաքի վարչական տարածքում ջրառ իրականացնելու ջրօգտագործման թույլտվության ստացման նախագիծը
- 7 օգոստոս 2025 Մշակվում է «Բեկոն Պրոդուկտ» ՍՊԸ-ի՝ Կոտայքի մարզի Արզնի համայնքի Արզնի բնակավայրի վարչական տարածքում ջրառ իրականացնելու ջրօգտագործման թույլտվության ստացման նախագիծը
- 6 օգոստոս 2025 Մշակվում է «Նորիկ Հակոբջանյան և որդիներ» ՍՊԸ-ի՝ Երևան քաղաքի Շենգավիթ վարչական շրջանում արդյունաբերական նպատակով ստորերկրյա ջրային ռեսուրսից՝ 2,33 լ/վ ջրառ իրականացնելու ջրօգտագործման թույլտվության ստացման նախագիծը
- 6 օգոստոս 2025 Մշակվում է «Միդիս Քնսթրաքշն» ՍՊԸ-ի՝ Կոտայքի մարզի Ջրվեժ համայնքի Ձորաղբյուր բնակավայրի վարչական տարածքում 2,7 լ/վ ջրառ իրականացնելու ջրօգտագործման թույլտվության ստացման նախագիծը
- 4 օգոստոս 2025 Մշակվում է Դավիթ Սերոբյանի՝ Կոտայքի մարզի Աբովյան համայնքի Արամուս բնակավայրի վարչական տարածքում ստորերկրյա ջրային ռեսուրսից՝ 1.23 լ/վ ջրաքանակով ջրառի ջրօգտագործման թույլտվության նախագիծը