«Բնապահպանական ծրագրերի իրականացման գրասենյակ» պետական հիմնարկը հայտարարում է խորհրդատվական ծառայությունների ձեռքբերման բաց մրցույթ
ՀՀ Շրջակա միջավայրի նախարարության «Բնապահպանական ծրագրերի իրականացման գրասենյակ» պետական հիմնարկի կարիքների համար նախաձեռնվել է ազգային մակարդակով պատրաստվածության կարիքների գնահատման խորհրդատվական ծառայությունների ձեռքբերման գնման ընթացակարգ (ծածկագիր՝ № ՀՀ-ԲԾ-Ա-ԲՄԽԾՁԲ-23/108), որի նախաորակավորման հայտարարությունը և համապատասխան փաստաթղթերը կարող եք գտնել՝ այցելելով procurement.am կայքի «գնումների հայտարարություններ» բաժնի «բաց մրցույթի նախաորակավորման հայտարարություններ» ենթաբաժին։

“Environmental Project Implementation Unit” State Agency of the Ministry of Environment announces an open tender for the purchase of consulting services
A procurement procedure has been initiated for the purchase of consulting services on National Level Readiness Needs Assessment (code No. HH-BTS-A-BMXTsDzB-23/108), an announcement for pre-qualification and relevant documents of which can be found by visiting the subsection "Open Tender pre-qualification announcements” of the section "Procurement notices" of the website procurement.am.